Zimní výprodej skladu! Slevy až 80% na celou kolekci svatebních a společenských šatů

O nás

Milá návštěvnice, 

Právě jste se dostala na internetové stránky Svatebního domu Te Amo. Znamená to, že hledáte šaty - svatební nebo večerní – natolik jedinečné jako jste Vy sama.  

Jste tady správně! S velkou láskou jsme pro Vás vybrali jen to nejkrásnější, co existuje na trhu svatební a večerní módy. Naše síla pramení z velké zkušenosti, z rozmanitého výběru a především z pochopení snu budoucí nevěsty, který splníme podle současných módních trendů. Ale hlavní kouzlo spočívá v srdcích našich specializovaných konzultantek. Pomohou Vám odhalit Vaší osobnost a předvídat každé Vaše přání. Jsou laskavé a vstřícné. Vyslechnou a uslyší Vás. Vědí, jaký má být dokonalý obraz nevěsty, neboť každý den se podílí na jeho tvorbě a neustále sdílejí radost s nevěstami při objevení vysněných svatebních šatů.   

Naše klientky často říkají, že přímo u nás si poprvé uvědomily realitu nadcházející svatby a cítí se nevěstou. Věříme, že Vám zkoušení svatebních šatů vykouzlí slavnostní náladu a jsme přesvědčeni, že od svatebních šatu se dále odvíjí atmosféra svatby – jedné z nejvýznamnějších událostí v životě každé ženy. Proto jsme tu pro Vás a budeme se na Vás moc těšit! 

on-line rezervace

online rezervace